Drąsiaus dukra yra pavojus D. Grybauskaitės puoselėtam raudonajam Tulpių paštui

2020-01-0-17 d

Jau 92 kartą klaipėdiečiai atėjo  į Atgimimo aikštę paklausti  „Ar dar gyva Deimantė?“.  Šis klausimas, grįžus į Lietuvą Neringai Venckienei  ir pateikus  naujas  detales,  tapo aktualesnis.

Dėka N. Venckienės    Lietuvos visuomenė sužinojo,  jog     teisėtvarka išsiuntė  į Jungtines Amerikos Valstijas  prašymą  gražinti „nusikaltėlę“ N.  Venckienę.  JAV Teisingumo departamentas   nesupranta kokius nusikaltimus padarė  N. Venckienė ir  todėl prašo patikslinti  ekstradicijos prašymą.

2016-05-31 Generalinės prokuratūros prokuroras T. Krušna   sudaro klausimyną, kurį nusiunčia į Kauno apygardos prokuratūrą.  2016-06-20 prokuroras D. Jakutis paruošia, o prokuroras V. Gataveckas pasirašo atsakymą.  Jie surašo  39 konkrečius kaltinimus.

Vienas iš tų kaltinimų yra  paimtas iš  knygos  „Drąsiaus viltis – išgelbėti mergaitę“. Šioje knygoje  N. Venckienė, kadangi pati ilgus metus dirbusi teisėja rašo,  kad yra pakankamai įrodymų, jog mergaites galimai seksualiai tvirkino ir prievartavo Andrius Ūsas, Jonas Furmanavičius.   Šiuos teiginius  leidžia išsakyti  Lietuvos Respublikos  Konstitucijos 25 str. „Žmogus turi teisę turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti.“N. Venckienei  negalioja Konstitucinė teisė, nes prokurorai  net į JAV Teisingumo departamentą siunčia kaip kaltinimą ir paaiškina, kad N.  Venckienė  „tyčia pateikė informaciją suformuluodama ją kaip konstatuojamo pobūdžio“.

Jei visa Lietuvos teisingumo sistema  ignoruoja Konstituciją, jei prokurorai  surašo absurdiškus kaltinimus, o jų pagrindu vėliau teismai priima sprendimus, tai  tokioje valstybėje nei su žiburiu nerasi teisingumo.

Kaip Lietuvos elitą aptarnaujantys  aiškina JAV  teismo priimtą sprendimą  N. Venckienei, kai    iš 37 pateiktų kaltinimų buvo palikti tik 4?  Atseit,  partijos „Drąsos kelias“ viena iš steigėjų,   nusikaltėliams parodė kelią, kaip išvengti atsakomybės. Padarei Lietuvoje nusikaltimus, išvažiavai į JAV ir  realaus kalėjimo išvengsi.

Lietuvos piliečiai, kai iš 37 kaltinimų lieka tik 4 supranta, jog Lietuvos teisėtvarka  surašo  įsivaizduojamus  kaltinimus ir žmonės yra teisiami ir padaromi nusikaltėliais absurdiškų kaltinimų pagrindu.  Lietuvos teisėtvarka yra užgrobta. Teisėtvarkos okupantai  turi  pavadinimą  Tulpių paštas. Visa Lietuva mato dirbtinius kaltinimus  Raimundui Ivanauskui.  Jais remiantis teisėtvarka  Drąsiaus draugą paskelbė nusikaltėliu ir uždarė į kalėjimą.

Lietuvos  elitas puikiai supranta, kad Deimantė, kaip liudininkė yra neapsakomas pavojus. Ji, vaikas, apnuogina  mūsų valdžią, Jos liudijimo užtektu, kad   iš aukštų valdžios  postų trauktųsi  pedofilai ir jų rėmėjai. Galu gale užsidarytų nuo 1991 metų puoselėtas  raudonasis tulpių paštas.  Psichinė ir fizinė mergaitės sveikata yra pavojuje, kadangi degradavusio politinio elito prašymu ji uždaryta, nes jiems tyla yra gera byla.

Todėl ateisime ir vasario 17d. paklausti „Ar dar gyva Deimantė?“ ir pareikalauti, kad raudonasis tulpių paštas patrauktų „purvinas rankas“ nuo Neringos Venckienės.

2020-01-0-17 k

2020-01-0-17 j

2020-01-17 a

Kategorijos: Be kategorijos.

1 komentaras

  1. Grybauskaite:

    Venckienes stogas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>