Deimantė Kedytė – tiesos ir gėrio simbolis

 2022-03-17 2

Laikas  mums žiaurus, nes nuo 2012 m. iš valdžios reikalaujame, kad pasakytų, ar Deimantė dar gyva?  Atsakymo negauname, nors Seimo dauguma keitėsi 2016 m.. ir 2020 m. Valdžia nusikaltimą padarė beveik  prieš  10 metų.  Nusikalstama valdžia giliai įsitikinusi, jog ji laimės rinkimus į Seimą  ir 2024 metais. Visi puikiai suprantame, kad  jiems valdžia yra reikalinga,  kad  galėtų toliau slėpti nusikaltimą.

Mūsų visuomenė, kuri  save laiko  demokratiška, iš tikro, nieko nesiskiria nuo Putino sukurtos Rusijos visuomenės. Putino valdžia pasakė, kad  nėra karo, kad tai karinė operacija, kurios tikslas demilitarizuoti  fašistinę Ukrainą.  Didžioji Rusijos  tautos dalis didžiuojasi, kad jos šalis atlieka tokią pasauliui reikalingą misiją. Tai melas,  kuris tapo putiniška tiesa.

 Labai skaudu, tačiau Lietuvos valdžia  naudoja   putinišką tiesą, t.y. pasinaudojant  teisėtvarką  melą paverčia valdžios tiesa.   Lietuvos  valdžia  apkaltino Garliavos įvykių dalyvius  melagingais, išgalvotais nusikaltimais. Svarbiausia liudininkę išvežė ir slepia jau beveik 10 metų.

Visi puikiai suprantame, kad  valdžios nusikaltėliai netekę valdžios, neteks galių slėpti nusikaltimą. Štai kas vienija ir gyvatės pyne sujungė konservatorius, liberalus, socialdemokratus  ir  šiais metais pagimdytą  Skvernelio partiją.

 Deimantė tapo tiesos ir gėrio simboliu. Mes, kurie ateiname kiekvieno mėnesio 17 dieną,  žinome, kad vieną dieną tą politinė nuodingų gyvačių  raizgalynė  padvės ir tiesa bus išlaisvinta.

Todėl į Atgimimo aikštę ateisime  ir balandžio  mėnesio 17 dieną

2022-03-117-1

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>