Ar Ingrida Šimonytė ir Gitanas Nausėda yra pedofilijos globėjai?

2019-05-17 a

Klaipėdiečiai 2019 m. gegužės mėn. 17 d.  susirinko paminėti gėdingą įvykį, kai 240 ginkluotų policininkų padėjo išnešti vieną vaiką. Jei  valdžia meta tokias pajėgas, tai kyla  klausimas, ką taip.lietuviška valdžia yra prisidirbusi?  Atsakymas tik vienas, išsigando, jog vaiko kaltinimai dėl seksualaus išnaudojimo gali išversti iš labai aukštų postų.

Ar šiandien Lietuvoje ramiai gyvena aukštas pareigas užimantys vaikų tvirkintojai? Aišku, kad ne. Kaip  jiems išlikti valdžioje? Atsakymas tik toks. Sodinti savus į aukščiausius postus.

Karolis, Neringos Venckienės sūnus, prašė nebalsuoti už kandidatą` į prezidentus Saulių Skvernelį. Didžioji tautos dalis nebalsavo. Saulius Skvernelis nepateko į antrą turą. Negi vaikų tvirkintojai nesirūpino savo saugiu rytojumi? Aišku, kad daro viską, kad teisybė nebūtų atskleista.  Manau, kad abu antro turo kandidatai į prezidentus  yra saugus  pedofilijos užnugaris.  Apie mergaitę, gyvą, ar mirusią,  nežinosime dar penkis metus.  Manau, kad Ingrida Šimonytė, Gitanas Nausėda   tik tada, kai aiškiai deklaravo, jog gyvens  ir džiaugsis 2012 m. gegužės mėn. 17 d. gėda, gavo pedofilų  paramą, žiniasklaidą, jiems buvo kuriamas geras įvaizdis.

Gyventi neviltyje, gyventi žinojime, jog  valdžią užgrobė amoralios politinės jėgos, yra sunku ir skaudu, bet tai  skatina netylėti ir ateiti birželio 17 d.

2019-05-17 c

2019-05-17 d

Kategorijos: Be kategorijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>