Netylėkime

img_6869

Vasario 16 dieną mes, klaipėdiečiai, Atgimimo aikštėje minėjome Valstybės atkūrimo dieną, o jau kitą dieną toje pačioje aikštėje stovėjome ne su vėliavomis, o su plakatais – priekaištais valdžiai, pamynusiai brangiausią tautos turtą – tiesą.

Kaip ir kiekvieno mėnesio 17 dieną, taip ir vakar, į Atgimimo aikštę rinkomės palaikyti ilgalaikę „Tie-SOS!“ akciją. Čia renkasi piliečiai, tenorintys žinoti tiesą – ir apie vaiką, „paverstą paslaptimi“, ir apie bylą žudikę. Tylėti, dėtis, kad nieko tokio Lietuvoje neįvyko, negalime, sutapti su tiek laiko vis dar tylinčia Lietuva – tuo labiau.

Anksčiau ar vėliau tiesa paaiškės. Mes mokame laukti. Mes sulauksime.

Pro šalį einantys klaipėdiečiai sustoja, skaito, solidarizuojasi, išsako savo skaudulius, savo klaidžiojimus tiesos ir teisybės paieškų labirintais, kuriuos jiems renčia „sava“ valdžia.

Aišku viena – ateisime čia ir kovo 17 dieną, nes tai ir … atsiprašymas: kad neišsaugojome mergaitės, neapgynėme tautos garbės.

Nuotraukos – autorės.

Kategorijos: Akcijos, Naujienos.

2 komentarai

  1. Šalia cerberių:

    mašina.Gėda.

  2. uzsienyje gyvenantys lietuviai:

    Aciu Klaipedieciams!Niekados neuzmirskime Deimantes!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>